Замовити дзвінок спеціаліста

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ми відповідально ставимося до обробки і зберігання персональної інформації споживачів послуг ТОВ «ВІНІСАН», а також відвідувачів сайту vinisan.com. Персональна інформація - будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо або побічно ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, в розумінні законодавства про захист персональних даних.

Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, які ми отримуємо від користувачів наших сайтів (в тому числі, мобільної версії сайту) і клієнтів ТОВ «ВІНІСАН». Крім того, в цьому документі ми детально описуємо способи і методи збору та обробки вашої персональної інформації.

Яку інформацію ми збираємо?
Для чого ми збираємо інформацію?
Захист персональних даних

Яку інформацію ми збираємо?

Інформацію, яку ви нам надаєте
Компанія ТОВ «ВІНІСАН» збирає і обробляє наступну інформацію: ім'я, прізвище та по батькові користувача (клієнта), поштова адреса, адреса електронної пошти та телефон. Ми збираємо тільки ті дані, які ви надаєте нам добровільно. Крім того, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, ми можемо отримувати певну інформацію про вас автоматично. Така інформація може включати: ваш IP-адресу, відомості про операційну систему вашого комп'ютера / мобільного пристрою і тип браузера, тип вашого пристрою, унікальний ідентифікатор пристрою (UDID) або ж ідентифікатор мобільного устаткування (MEID) вашого мобільного пристрою, адреса сайту, на якому була розміщена посилання про нас і інформацію про сторінки, які ви відвідали на нашому веб-сайті. Сайт vinisan.com збирає інформацію про вашу поведінку на нашому сайті і відвідування сторінок сайту, з метою отримання статистики відвідувань і ефективності використання сайту, формування персонального підходу і адаптації наших сервісів до інтересів кожного користувача. Ми робимо це за допомогою різних технологій, одна з яких - cookie-файли. Це дані, які веб-сайт може відправити вашому браузеру, і вони будуть збережені на вашому комп'ютері для подальшої ідентифікації його веб-сайтом.Cookie-файли можуть бути використані для формування персонального підходу на основі вже наявного досвіду взаємодії користувача з сайтом і його перевагами. Або для оцінки ефективності роботи веб-сайту. З плином часу ця інформація дозволяє поліпшити досвід користування сайтом..

2. Для чого ми збираємо інформацію?

З метою надання послуг, ваша персональна інформація з сайту vinisan.com може бути використана і оброблена всередині компанії ТОВ «ВІНІСАН». Будь-яке використання вашої персональної інформації всередині компанії ТОВ «ВІНІСАН» здійснюється відповідно до цієї Політики конфіденційності. Якщо ви зробили покупку або залишили заявку на нашому сайті ви автоматично погоджуєтеся на рекламну розсилку, ми можемо направляти вам повідомлення, що містять маркетингову та рекламну інформацію про наші продукти та послуги, акційні пропозиції і т. Д. Ви завжди можете відписатися від рекламної розсилки в листі або написавши нам на пошту marketing@vinisan.com.

3. Захист персональних даних

Компанія ТОВ «ВІНІСАН» не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію клієнтів і користувачів сайту третім особам. "Назва Компанії" робить всі комерційно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованого доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами ТОВ «ВІНІСАН». Ми прагнемо захищати ваші персональні дані, проте ми закликаємо вас приймати всіх доступних заходів обережності для захисту ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше міняйте паролі, використовуйте комбінації букв і цифр, а також користуйтеся безпечним браузером. Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право в будь-який уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення на електронну пошту або лист. Звертаємо вашу увагу, що відкликання згоди на обробку персональних даних тягне за собою видалення Вашого облікового запису з Інтернет-сайту vinisan.com, а також знищення записів, що містять ваші персональні дані, в системах обробки персональних даних компанії ТОВ «ВІНІСАН», що може зробити неможливим користування інтернет-сервісами компанії ТОВ «ВІНІСАН».

Наші контакти

+38 (067) 208 34 45
marketing@vinisan.com
46010, Україна, м.Тернопіль, вул. Текстильна, 5